2 POKOJE | CISZA | BLISKO NATURY |

  • PLN 650,000zł
  • 12,897zł/m²
Potokowa, Gdańsk, POMORSKIE, Polska
Polecane Na sprzedaż Nowe
2 POKOJE | CISZA | BLISKO NATURY |
Potokowa, Gdańsk, POMORSKIE, Polska
  • PLN 650,000zł
  • 12,897zł/m²

Informacje

ID nieruchomości: TN715325
  • Mieszkanie
  • Typ nieruchomości
  • 2
  • Pokoje
  • 1
  • Sypialnia
  • 1
  • Łazienka
  • 50.40
  • 1991
  • Rok budowy

Opis

Szukasz mieszkania gwarantującego komfort i ciszę w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie!

ATUTY:
– Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania
– Cicha i spokojna okolica z dużą ilością zieleni
– Bliskość Trójmiejski Park Krajobrazowy – idealne miejsce na spacery i rekreację
– Przestronny balkon z widokiem na zadbaną zieleń oraz zbiorniki retencyjne
– Około 15 minut pieszo do stacji PKM
– Około 15 minut autem do Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska oraz Gdański Uniwersytet Medyczny

MIESZKANIE:
Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1991 roku. Lokal oferuje widok na zbiorniki retencyjne oraz tereny zielone. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych – instalacja elektryczna jest miedziana, a hydrauliczna została wymieniona na PCV. Okna są dwuszybowe. Ekspozycja zapewnia dobre doświetlenie salonu (południe), natomiast sypialnia i kuchnia od strony północnej gwarantują komfort termiczny.

W skład mieszkania wchodzi:
– Salon z wyjściem na balkon – 19,3 m2
– sypialnia – 12,2m2
– kuchnia – 7,2 m2 
– przedpokój  – 6,1 m2
– łazienka – 3,7m2
 
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 4 m². Do dyspozycji mieszkańców są ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem. Miesięczny czynsz wynosi około 1000 zł.

BUDYNEK:
Budynek z 1991 roku jest w dobrym stanie technicznym. Klatka schodowa oraz elewacja są zadbane. Wejście do budynku zabezpieczone jest domofonem, a teren wokół został zagospodarowany z myślą o mieszkańcach, z dostępem do miejsc postojowych.

OKOLICA:
Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej dzielnicy Matemblewo w Gdańsku. To miejsce cenione za kameralny charakter oraz bliskość natury, przy jednoczesnym dobrym dostępie do centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy, a także tereny spacerowe i punkty widokowe, takie jak Rezerwat Przyrody Dolina Strzyży czy Kapliczka Matki Bożej Brzemiennej. Dodatkowym atutem jest dostęp do komunikacji miejskiej – przystanki autobusowe oddalone są o około 7 minut spacerem, a dojście do PKM zajmuje około 15 minut.