Od zaraz | 2 mieszkania | Inwestycja

  • PLN 720,000zł
  • 12,926zł/m²
Szuwary, Gdańsk, POMORSKIE, Polska
Polecane Na sprzedaż Nowe
Od zaraz | 2 mieszkania | Inwestycja
Szuwary, Gdańsk, POMORSKIE, Polska
  • PLN 720,000zł
  • 12,926zł/m²

Informacje

ID nieruchomości: TN688997
  • Mieszkanie
  • Typ nieruchomości
  • 3
  • Pokoje
  • 3
  • Sypialnie
  • 2
  • Łazienki
  • 55.70
  • 1963
  • Rok budowy

Opis

ATUTY:
– Szybki dojazd do obwodnicy Gdańska
– Lokalizacja idealna do najmu krótkoterminowego lub jako second home
– Kilka minut pieszo do wielu atrakcji i udogodnień, które oferuje Stare Miasto
– Świetnie skomunikowane z całym Gdańskiem
– Pełna infrastruktura usługowo – handlowa w zasięgu kilku min pieszo
– Trzy niezależne pokoje
– Parking ogólnodostępny

NIERUCHOMOŚĆ:
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,70 m², usytuowane na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku z 1963 roku, przy ul. Szuwary w Gdańsku. Nieruchomość powstała z połączenia dwóch lokali, dzięki czemu posiada unikalny i bardzo funkcjonalny układ. (większość ścian w nieruchomości są z płyty kartonowo-gipsowej, dzięki czemu jest możliwość zaprojektowania nowego układu nieruchomości).
Obecny rozkład pomieszczeń daje możliwość ponownego wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań, ponieważ obie części połączone są wspólnym korytarzem, a każda z nich posiada własną kuchnię oraz łazienkę. To rozwiązanie sprawia, że nieruchomość może być atrakcyjną propozycją zarówno dla rodzin, jak i inwestorów poszukujących lokalu pod wynajem krótko- lub długoterminowy.
Dodatkowym atutem jest ogólnodostępny parking znajdujący się bezpośrednio przed budynkiem, dostępny dla mieszkańców.

W skład mieszkania wchodzą:
– 3 osobne pokoje (14,77 m2, 6,97 m2 oraz 10,90 m2)
– 2 osobne kuchnie (4,93m2 oraz 3,3 m2)
– 2 łazienki (2,03m2 oraz 2,69 m2)
– przedpokoje (3,30m2, oraz 5,24)
– wc (1,23 m2)

Do nieruchomości przynależą dwie piwnice o powierzchni ok 4 m2 
Ogrzewanie pochodzi z sieci miejskiej, natomiast podgrzewanie wody pochodzi z bojlera elektrycznego 
Czynsz wynosi około 670 zł w okresie letnim oraz 950 zł zimą (w tym 270 zł funduszu remontowego).

BUDYNEK:
Mieszkanie znajduje się w solidnym, 4-piętrowym budynku z 1963 roku.
Wejście do klatki zabezpieczone jest domofonem, a sama klatka schodowa jest czysta i zadbana ponieważ budynek przeszedł generalny remont – wykonano nową elewację, dach oraz odświeżono klatkę schodową, co znacząco podnosi komfort i estetykę. . Pomimo upływu lat budynek pozostaje w bardzo dobrym stanie technicznym.