Możliwość 2 pokoi | Od zaraz | Widok na zieleń

  • PLN 570,000zł
  • 16,474zł/m²
Dywizjonu 303, Gdańsk, POMORSKIE, Polska
Polecane Na sprzedaż Nowe
Możliwość 2 pokoi | Od zaraz | Widok na zieleń
Dywizjonu 303, Gdańsk, POMORSKIE, Polska
  • PLN 570,000zł
  • 16,474zł/m²

Informacje

ID nieruchomości: TN162477
  • Mieszkanie
  • Typ nieruchomości
  • 1
  • Pokój
  • 34.60
  • 1980

– idealne do najmu dla studentów
– możliwość przerobienia na 2 pokoje
– duży balkon z ładnym widokiem

NIERUCHOMOŚĆ: Kawalerka o powierzchni użytkowej 34,6m2 znajduje się na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Dywizjonu 303 na Zaspie. Mieszkanie zadbane i gotowe do zamieszkania. Okna wychodzą na stronę wschodnią, zapewniają dużo prywatności i ciszy oraz przyjemny widok ze względu na rozległą zieleń rozciągającą się wzdłuż balkonu. Mieszkanie można przearanżować na salon z aneksem kuchennym i oddzielną sypialnię. Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej. Możliwość zakupu przez osoby spoza UE.

Aktualny układ mieszkania składa się z:
– pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon
– oddzielnej kuchni
– łazienki
– przedpokoju

Do mieszkania przynależy piwnica ok. 2m2.

LOKALIZACJA: Zaspa charakteryzuje się bliskością wszystkich niezbędnych punktów, m. in. sklepy, apteki, paczkomaty, siłownie, restauracje, drogerie, salony fryzur i kosmetyczne. Dodatkowym atutem jest przystanek SKM Zaspa tuż obok, co zapewnia świetny dojazd do Gdańska Głównego, Sopotu czy Gdyni. Okolica pełna terenów zielonych, bez ruchliwych ulic pod budynkiem. Przystanek autobusowy i tramwajowy znajduje się 3min od budynku, co ułatwia sprawny dojazd do Wrzeszcza, Śródmieścia czy na plażę, która znajduje się niecałe 3km od nieruchomości. 

Zapraszam na prezentację! 🙂

  • Adres Dywizjonu 303
  • Miasto Gdańsk
  • Obszar Pomorskie
  • Obszar Zaspa
  • Kraj Polska

Szczegóły

Zaktualizowano na 15 maja, 2026 w 10:17 am
  • ID nieruchomości: TN162477
  • Cena: PLN 570,000zł
  • Wielkość nieruchomości: 34.60 m²
  • Pokój: 1
  • Rok budowy: 1980
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie