Centrum Sopotu | 4 pokoje | 5 min do SKM |

  • PLN 850,000zł
  • 12,589zł/m²
Aleja Niepodległości, Sopot, POMORSKIE, Polska
Polecane Na sprzedaż Nowe
Centrum Sopotu | 4 pokoje | 5 min do SKM |
Aleja Niepodległości, Sopot, POMORSKIE, Polska
  • PLN 850,000zł
  • 12,589zł/m²

Informacje

ID nieruchomości: TN550964
  • Mieszkanie
  • Typ nieruchomości
  • 4
  • Pokoje
  • 4
  • Sypialnie
  • 2
  • Łazienki
  • 67.52
  • 1900
  • Rok budowy

Opis

ATUTY:
– Lokalizacja – zaledwie 5 min pieszo do stacji SKM i 15 min do sopockiej plaży.
– Inwestycyjny pewniak – idealne jako second home, najem krótkoterminowy lub gotowiec inwestycyjny (wynajem na pokoje).
– Prywatne parkowanie – miejsca postojowe na wewnętrznym,  podwórku.
– Ogromne zaplecze – do mieszkania przynależy duża piwnica (20 m²) oraz udział w strychu.
– Bezpieczeństwo techniczne – wszystkie instalacje (wod-kan, elektryczna) oraz okna zostały wymienione.
– Dwie łazienki – rzadkość w kamienicach, znacząco podnosząca standard najmu.

NIERUCHOMOŚĆ:
Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,52 m², położone na parterze zabytkowej kamienicy z 1900 roku. Wnętrze charakteryzuje się typową dla tego budownictwa wysokością i grubymi murami, które zapewniają świetną izolację termiczną i akustyczną.
Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, z oknami PCV oraz ogrzewaniem gazowym (piec dwufunkcyjny). Obecnie lokal z powodzeniem funkcjonuje w systemie najmu długoterminowego na pokoje – istnieje możliwość przejęcia obecnych, rzetelnych najemców, co gwarantuje zysk od pierwszego dnia po zakupie.

W SKŁAD MIESZKANIA WCHODZĄ:
– 4 niezależne pokoje (zaaranżowane tak, aby maksymalizować potencjał najmu).
– Oddzielna, jasna kuchnia.
– Dwie niezależne łazienki (zwiększające komfort mieszkańców).
– Przedpokój.

Do nieruchomości przynależy wyjątkowo duża piwnica (ok. 20 m²) – idealna na rowery czy sprzęt wodny – oraz udział w częściach wspólnych (strych). Czynsz wynosi ok. 700 zł.

BUDYNEK:
Kamienica z 1900 roku przy Al. Niepodległości to solidna konstrukcja z cegły, która zachowała swój historyczny charakter. Budynek jest zadbany, a wejście zabezpieczono domofonem. Największą zaletą dla zmotoryzowanych jest wewnętrzne podwórze z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi tylko dla mieszkańców, co w Sopocie jest ogromnym przywilejem.

LOKALIZACJA:
Serce Sopotu, które łączy dynamikę miasta z bliskością natury.
Komunikacja: Bliskość SKM i przystanków autobusowych pozwala na błyskawiczne dotarcie do Gdańska czy Gdyni (świetna baza dla studentów UG).
Relaks: 10 minut spacerem dzieli Cię od legendarnego “Monciaka” i Opery Leśnej. Spacer na plażę to zaledwie kwadrans.