Kawalerka przy Motławie, po remoncie generalnym

lokalizacja: Gdańsk, Angielska Grobla

399 000 PLN

16 233 PLN / m2

Opis nieruchomości

ATUTY:
- genialna lokata kapitału
- idealne na najem dobowy
- 300m do głównej części Motławy
- mieszkanie po generalnym remoncie
- klatka schodowa po remoncie
- parking dla mieszkańców pod blokiem
- 3 min do Wyspy Spichrzów
- duży zwrot z inwestycji
- dostępne od zaraz


MIESZKANIE: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 24,58m2 mieści się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły (stropy betonowe). Klatka schodowa została całkowicie wyremontowana (schody, ściany, okna, grzejniki). Mieszkanie przeszło generalny remont. Została wymieniona instalacja elektryczna. W mieszkaniu nie ma gazu, w kuchni jest płyta indukcyjna. Nowe panele oraz kafle, grzejniki, zabudowa kuchenna, WC, armatura łazienkowa. Ogrzewanie w mieszkaniu jest miejskie, ciepła woda z bojlera elektrycznego. Koszty eksploatacyjne są bardzo niskie na poziomie 220zł latem oraz 320zł zimą (dodatkowo około 100zł miesięcznie za prąd, łącznie z bojlerem). Mieszkanie posiada KW (pełna własność). Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bądź najmu od zaraz.


LOKALIZACJA: Budynek znajduje się w sąsiedztwie tętniącego życiem Śródmieścia, jednocześnie zachowując ciszę w najbliższym otoczeniu, dzięki umiejscowieniu w bocznej uliczce. Od głównej części Śródmieścia (Żuraw, Wyspa Spichrzów) dzieli nas zaledwie 3 min pieszo. Genialna inwestycja dla osób szukających bezpiecznej lokaty kapitału oraz atrakcyjnego zwrotu z zainwestowanych środków. 

Mieszkanie jest idealne na dobowy najem ze względu na jego położenie. Przyjezdni mogą dostać się pieszo do wszystkich pobliskich punktów typu Ratusz, Żuraw, Motława, AmberSky, Muzeum II wojny światowej, Muzeum Bursztynu, Narodowe Muzeum Morskie, restauracje ze wszystkich stron świata, wiele pobliskich pubów i mnóstwo innych atrakcji.


Mieszkanie czeka na nowego właściciela, jeszcze w tym sezonie letnim, zapraszam na prezentację! :)

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa