2 Pok, Dla Studenta!

lokalizacja: Gdańsk, Potęgowska

425 000 PLN

12 074 PLN / m2

Opis nieruchomości

SZUKASZ GUSTOWNEGO 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA, W ŚWIETNEJ OKOLICY? BARDZO DOBRZE TRAFIŁEŚ!

ATUTY:
- Mieszkanie w nowoczesnym stylu
- Wysoki standard
- Blisko przystanku i obwodnicy
- Bezpieczne, ogrodzone osiedle
- Cicha, zielona okolica
- Przestronny balkon
- Duże poczucie prywatności
- Rozbudowana sieć sklepów odzieżowych/budowlanych


MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ lub dla RODZINY, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień ul. Potęgowska) o powierzchni 35,2 m2. Mieszkanie jest czyste, zadbane i nie wymaga jakiegokolwiek wkładu finansowego. Mieszkanie posiada ogrzewanie miejskie. Ciepła woda z wodociągu miejskiego. Kuchnia w pełni wyposażona.


W skład mieszkania wchodzą:
- słoneczny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży balkon
- sypialnia
- przedpokój
- łazienka

Całe wyposażenie mieszkania mieści się w cenie.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (4,1 m2) - w cenie, miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej - 25 000 zł oraz miejsce postojowe naziemne - 10 000 zł.


BUDYNEK: Budynek oddano do użytku przez dewelopera DEKPOL. Ogólny stan całej nieruchomości należy uznać za idealny. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Klatka jest czysta, szeroka i zadbana. Wszelkie renowacje i odświeżenia są na bieżąco wykonywane przez dewelopera. Budynek, klatka oraz osiedle są utrzymane w czystości, zieleń jest dobrze pielęgnowana.


OKOLICA: Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Jasień. Towarzysząca zabudowa to niskie bloki. Okolica jest bardzo zielona, cicha, zarazem dobrze skomunikowana. Nieruchomość mieści się 1 km od Obwodnicy Trójmiasta. W niedalekiej okolicy znajduje się Designer Outlet Gdańsk mieszczący 100 markowych sklepów, Morski Park Handlowy(Carrefour, Media Expert, Jysk, Agata Meble, Obi i wiele innych sklepów) szkoły, stacje paliw, przedszkole, przystanek autobusowy. Dodatkowym atutem bliska dostępność do Obwodnicy Trójmiejskiej, dzięki czemu przemieszczanie się jest bardzo sprawne. Otoczenie składa się z terenów zielonych, z dwoma zbiornikami retencyjnymi oraz szlakami spacerowym/rowerowymi, siłowniami na wolnym powietrzu oraz placami zabaw.


KOMUNIKACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscu, z którego w szybki i łatwy sposób dostaniemy się do Śródmieścia, Dworca Głównego dzięki środkom komunikacji. Posiadaczy samochodów ucieszy fakt bardzo szybkiego dojazdu do Obwodnicy Trójmiasta (5 min).

Szybki termin wydania lokalu.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa