2 Domy | 3 Mieszkania | Inwestycja

lokalizacja: Gdynia, Kadmowa

989 000 PLN

8 242 PLN / m2

Opis nieruchomości

ATUTY:
- 3 niezależne mieszkania w dwóch niezależnych domach
- spokojna okolica osiedla domów jednorodzinnych
- bardzo mili sąsiedzi
- możliwość połączenia dwóch mieszkań w jedno
- rewelacyjna inwestycja


NIERUCHOMOŚĆ:
Na sprzedaż 2 domy - przestronne i wspaniale usytuowane. Położone w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy. Duża działka - 487 m2. Dzięki płaskiej powierzchni działka idealnie nadaje się do aktywnego wypoczynku dla całej rodziny.  Na działce znajduje się wiata samochodowa na dwa pojazdy, podjazd wykończony kostką.

W skład wchodzą:

DOM I (ok 120 m2):

Mieszkanie dwupoziomowe
- kuchnia
- łazienka
- salon z wyjściem na taras
- 3 pokoje, jeden z możliwością wydzielenia garderoby

Mieszkanie (parter)
- kuchnia
- łazienka
- salon
- sypialnia

Uwaga: dom został podzielony na dwa mieszkania przez właściciela, istnieje możliwość wyburzenia ścianki dzielącej mieszkania i połączenie w jedno.


DOM II (ok 60 m2):

- kuchnia
- łazienka
- salon
- sypialnia


BUDYNEK:
Domy zostały wybudowane pomiędzy 1998, a 2002 rokiem. Ich powierzchnia całkowita to około 180 m2, z czego większy dom ma 120 m2, a mniejszy 60 m2. Jeden z domów utrzymany jest w dobrym stanie technicznym, do natychmiastowego zamieszkania, przy czym dla bardziej wymagających klientów istnieje możliwość modernizacji wnętrza. Drugi dom w zależności od planów, może wymagać remontu. Posesja wokół domu jest w pełni ogrodzona. W tym roku planowana jest modernizacja płotu. Na działce znajdziemy kotłownię.


LOKALIZACJA:
Dom znajduje się w bardzo spokojnej części Pogórza w Gdyni. Sąsiedzi są bardzo mili i pomocni. Ogromnym atutem jest usytuowanie nieruchomości w spokojnej i cichej okolicy. Pomimo tego cała infrastruktura usługowo-handlowa jest na wyciągnięcie ręki. Pozwala to na mieszkanie na osiedlu domków jednorodzinnych, jednocześnie nie rezygnując z korzyści płynących z bliskości miasta.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.