2/3 pokoje z windą przy parku, od południa

lokalizacja: Gdańsk, Kazimierza Porębskiego

499 000 PLN

9 881 PLN / m2

Opis nieruchomości

ATUTY:
- Cicha, zielona okolica
- Zbiorniki retencyjne w sąsiedztwie
- Wiele miejsc do rekreacji
- Po remoncie w 2020 roku
- Gotowe do zamieszkania, wyposażone
- Dużo miejsc parkingowych pod budynkiem
- Idealna południowo - zachodnia ekspozycja okien
- Park Południe w sąsiedztwie
- Ostatni budynek na osiedlu, tuż przy lesie
- Nowe budownictwo z cichobieżną windą
- Możliwość aranżacji 3 pokoi


MIESZKANIE: Mieszkanie o powierzchni 50.50m2 znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Miesięczny średni czynsz wynosi ok. 450zł. Mieszkanie jest po remoncie w 2020 roku, więc nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. Całkowicie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie z idealną ekspozycją skierowaną na południowy zachód, dzięki czemu jest bardzo jasne i doświetlone światłem słonecznym.

W skład mieszkania wchodzą:
- salon z wyjściem na balkon
- otwarta kuchnia z oknem
- łazienka
- sypialnia

W mieszkaniu istnieje możliwość aranżacji 3 pokoi.

Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska (ok. 2.5m2) -  dodatkowo płatna 15 000zł


BUDYNEK: Budynek z cichobieżną windą został oddany do użytku w 2008 roku przez dewelopera Hossa wchodzący w skład inwestycji "Osiedle Pięciu Wzgórz" charakteryzujące się bliskością parku, zbiorników retencyjnych. Budynek jest na bieżąco remontowany i odświeżany, więc jego stan należy uznać za bardzo dobry. Klatka schodowa jest szeroka i zadbana. Budynek jest zabezpieczony domofonem.


OKOLICA: Bardzo zielona, spokojna. Tuż przy wyjściu z budynku znajdują się parki, ścieżki rowerowe oraz spacerowe. W pobliżu nieruchomości mieści się duży zbiornik retencyjny. Powierzchnia zbiornika to aż 75.000 metrów kwadratowych, trasa spacerowa wokół zbiornika to ponad 1,3 km.
Nieopodal znajduje się kolejny zbiornik - Zbiornik Świętokrzyska I. Jego powierzchnia wynosi 68.000 metrów kwadratowych a obwód 1 km. Ze zbiornikiem Świętokrzyska II łączy go ścieżka przebiegającą przez las wzdłuż potoku. Cała okolica zbiorników jest bogata w place zabaw, siłownie na powietrzu czy boiska sportowe. Wokół zbiornika znajdują się miejsca do spacerowania, leżaki do wypoczynku. Niedaleko znajdują się sklepy spożywcze, paczkomat, przedszkole, szkoła językowa, pizzerie, apteki. Okolica jest idealna do wspólnego spędzania czasu z rodziną lub do samotnego wypoczynku i zrelaksowania się. Nieruchomość jest na tyle daleko od głównych dróg, że cisza jest natychmiast zauważalna, a jednocześnie nie na tyle daleko, żeby był problem z dojazdem.


KOMUNIKACJA: W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, dzięki któremu w 7 min dostaniemy się na pętlę tramwajową i autobusową (Łostowice - świętokrzyska). Z pętli bardzo dobry dojazd do Śródmieścia (autobusem lub tramwajem 20 min).


Zapraszam na prezentację! :)

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa