3 pokoje z windą przy parku/Miejsce w hali, balkon

lokalizacja: Gdańsk, Konrada Guderskiego

619 000 PLN

9 904 PLN / m2

Opis nieruchomości

Szukasz mieszkania w niepowtarzalnej cenie? Nie czekaj i umów się na prezentację! Takie mieszkania nie będą długo czekać na swojego nowego właściciela!

ATUTY:

- nowe budownictwo z windą
- brak budynków bezpośrednio przed oknami
- duży komfort oraz prywatność
- świetny rozkład mieszkania
- słoneczna zachodnia ekspozycja
- Park Południe minutę od bloku
- dwa zbiorniki retencyjne w bezpośrednim sąsiedztwie
- możliwość prysznica i wanny jednocześnie
- wiele ścieżek spacerowych, rowerowych
- 3 min do Obwodnicy Trójmiejskiej
- 2 min do przystanku autobusowego
- miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska


MIESZKANIE: Nieruchomość mieści się na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Budynek został oddany do użytku w 2013 roku przez dewelopera Ekolan. Stan budynku, jak i mieszkania jest bardzo dobry. Klatka schodowa jest zadbana i szeroka. Osiedle jest zamknięte szlabanami, a budynek zabezpieczony jest domofonem. W mieszkaniu jest bardzo niski czynsz wynoszący około 550zł.
Idealna ekspozycja południowo zachodnia oraz brak budynków mieszkalnych bezpośrednio przed oknami zapewniają dużo słońca, prywatności oraz komfortu mieszkania. W przestronnej łazience istnieje możliwość posiadania wanny i prysznica jednocześnie.

Przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,50m2, mieszkanie składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym ok. 24,5m2;
- sypialni ok. 12m2
- sypialni ok. 11m2
- łazienki  ok. 6m2
- przedpokoju ok. 6m2
- balkonu ok. 6m2

Do mieszkania przynależy podziemne miejsce parkingowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska (2,20m2) dodatkowo płatne 40 000 zł - zakup obligatoryjny.


OKOLICA: Bardzo zielona, spokojna. Tuż przy wyjściu z budynku znajdują się parki, ścieżki rowerowe oraz spacerowe. 2 min pieszo od nieruchomości mieści się duży zbiornik retencyjny. Powierzchnia zbiornika to aż 75.000 metrów kwadratowych, trasa spacerowa wokół zbiornika to ponad 1,3 km.
Nieopodal znajduje się kolejny zbiornik - Zbiornik Świętokrzyska I. Jego powierzchnia wynosi 68.000 metrów kwadratowych a obwód 1 km. Ze zbiornikiem Świętokrzyska II łączy go ścieżka przebiegającą przez las wzdłuż potoku. Cała okolica zbiorników jest bogata w place zabaw, siłownie na powietrzu czy boiska sportowe. Wokół zbiornika znajdują się miejsca do spacerowania, leżaki do wypoczynku. Niedaleko znajdują się sklepy spożywcze, paczkomat, przedszkole, szkoła językowa, pizzerie, apteki. Okolica jest idealna do wspólnego spędzania czasu z rodziną lub do samotnego wypoczynku i zrelaksowania się. Nieruchomość jest na tyle daleko od głównych dróg, że cisza jest natychmiast zauważalna, a jednocześnie nie na tyle daleko, żeby był problem z dojazdem.


KOMUNIKACJA: nieruchomość znajduje się w miejscu z którego w szybki i łatwy sposób dostaniemy się do Śródmieścia, Dworca Głównego, dzięki środkom komunikacji miejskiej. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 100 metrów. Posiadaczy samochodów ucieszy fakt bardzo szybkiego dojazdu do Obwodnicy Trójmiasta (5 min).

Zapraszam na prezentację! :)

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa