2 pokoje z pięknym widokiem, blisko tramwaju

lokalizacja: Gdańsk, Rzeczypospolitej

489 000 PLN

10 188 PLN / m2

Opis nieruchomości

ATUTY:
- Po wymianie instalacji, okien
- Gotowe do zamieszkania bądź najmu
- Słoneczna południowa ekspozycja
- Piękny widok z salonu i balkonu na las i miasto
- Nowa winda
- Czysta, zadbana klatka
- Bardzo duży parking pod budynkiem
- Blisko tramwaju, autobusu, parku, sklepów


MIESZKANIE: Większość mieszkania przeszło generalny remont w 2015 roku, nowa instalacja elektryczna, gazowa, nowe okna, drzwi, panele.  Kuchnia została wymieniona w 2019 roku. Idealna ekspozycja południowa zapewnia dużo naturalnego światła, dodatkowo jest okno w kuchni. Z okien i balkonu jest piękny widok na las oraz panoramę miasta, nie ma żadnych budynków, które zasłaniałyby widok, co zapewnia również dużą prywatność oraz komfort mieszkania.

W skład mieszkania wchodzą:
- salon 
- sypialnia
- kuchnia 
- łazienka 
- przedpokój 

Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon od południa, komórka lokatorska (2,5m2) na tym samym piętrze oraz piwnica (4m2).


BUDYNEK: W świetnej kondycji, najnowszy FALOWIEC w Gdańsku z 1980 roku. Posiada nową windę, monitoring na klatce. Sama klatka jest bardzo zadbana. Elewacja jest w dobrym stanie, jedynie do odmalowania. Budynek jest zabezpieczony nowym domofonem.


OKOLICA: Budynek jest usytuowany w świetnej lokalizacji, bardzo blisko całej potrzebnej infrastruktury. W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy, parki, apteki, paczkomaty, restauracje, siłownie. Najbliższe otoczenie składa się z wielu terenów zielonych, spacerowych, rekreacyjnych. Niedaleko znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy, którymi można bardzo łatwo dojechać do SKM, parku Reagana bądź na plażę.

Zapraszam na prezentację! :)

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa