2 pokoje zarówno w centrum miasta jak i nad morzem

lokalizacja: Gdańsk, Olsztyńska

785 000 PLN

17 841 PLN / m2

Opis nieruchomości

ATUTY:
- słoneczne, przestronne wnętrze
- wykończone w wysokim standardzie
- duży komfort mieszkania
- duży balkon z widokiem na morze
- dobrze skomunikowane
- w pobliżu pełna infrastruktura usługowo - handlowa
- bezpieczne i ogrodzone osiedle z całodobową ochroną,
- możliwość zaparkowania wielu aut

MIESZKANIE: Nieruchomość mieści się w budynku przy ul. Olsztyńskiej. Jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni użytkowej 44m2. Usytuowane na 10 piętrze z balkonem od strony morza. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.

BUDYNEK: Wchodzi w skład inwestycji "Trzy Żagle". Budynek w świetnej kondycji. Cały teren osiedla ogrodzony i monitorowany. Całość utrzymana w nowoczesnym stylu, z dużą przestrzenią wewnątrz osiedla. Do mieszkania przynależy zamknięte pomieszczenie na rowery lub wózki. Pod budynkiem znajduje się dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w Gdańsku w dzielnicy Przymorze. Usytuowane jest w idealnej okolicy dla rodziny pragnącej aktywnie wypocząć nad morzem oraz w Parku Reagana. Dzięki lokalizacji mamy dostęp do pełnego wachlarzu handlowo-usługowego Gdańska. Lokalizacja ta pozwala nam na bycie w centrum miasta, zarówno jak i na odpoczynek po ciężkim dniu pracy nad morzem.

Zapraszam na prezentację! :)

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa