3 Pokoje, Oddzielna kuchnia, 2 Balkony, Garderoba!

lokalizacja: Gdańsk, Leszczynowa

695 000 PLN

9 971 PLN / m2

Opis nieruchomości

SZUKASZ MIESZKANIA NA KAMERALNYM OSIEDLU? IDEALNIE TRAFIŁEŚ!

ATUTY:
- Nowe budownictwo z windą,
- Osiedle monitorowane,
- Świetny rozkład mieszkania,
- Kameralność, spokojna okolica, duże poczucie prywatności,
- Bardzo dobra komunikacja,
- Bogate zaplecze handlowo-usługowe, rozbudowana sieć sklepów odzieżowych/budowlanych,
- Bardzo jasne mieszkanie,
- Mnóstwo terenów zielonych,
- 2 balkony,
- Kilka minut do Obwodnicy Trójmiejskiej,
- Miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska,
- Garderoba w sypialni,

MIESZKANIE: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,7 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku mieszczącego się w Gdańskiej dzielnicy Jasień. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne. Łazienka jest w pełni wykończona - ściany, sufity oraz podłogi. Lokal jest ustawny.

W skład mieszkania wchodzą:

- Salon (20,96m2) z wyjściem na balkon,
- Sypialnia (10,81m2),
- Sypialnia (12,51m2) z garderobą,
- Oddzielna kuchnia (10,02m2),
- Łazienka (4,72m2),
- Oddzielne WC,
- Przedpokój/Hol,

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej - 40 000 PLN oraz komórka lokatorska - 7 000 PLN. Jest to zakup obligatoryjny.

Czysta i sprawdzona księga wieczysta. Bez roszczeń oraz bez hipoteki.

BUDYNEK: mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze 3-piętrowego budynku. Nieruchomość znajduje się na zadbanym terenie z przyjaznym sąsiedztwem. Bezpośrednie wejście do budynku zabezpieczone jest domofonem, a sam budynek jest ocieplony. Klatka schodowa jest zadbana. Budynek mieści się na końcu osiedla - zapewnia to poczucie prywatności oraz gwarantuje brak dopływających odgłosów z głównej ulicy.

OKOLICA: Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Jasień. Towarzysząca zabudowa to niskie bloki. Okolica jest bardzo zielona, cicha, zarazem dobrze skomunikowana. Nieruchomość mieści się 1 km od Obwodnicy Trójmiasta. W niedalekiej okolicy znajduje się Designer Outlet Gdańsk mieszczący 100 markowych sklepów, Morski Park Handlowy (Carrefour, Media Expert, Jysk, Agata Meble, Obi i wiele innych sklepów) szkoły, stacje paliw, przedszkole, przystanek autobusowy. Dodatkowym atutem bliska dostępność do obwodnicy trójmiejskiej, dzięki czemu przemieszczanie się jest bardzo sprawne. Otoczenie składa się z terenów zielonych, z dwoma zbiornikami retencyjnymi oraz szlakami spacerowym/rowerowymi, siłowniami na wolnym powietrzu oraz placami zabaw.

KOMUNIKACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscu, z którego w szybki i łatwy sposób dostaniemy się do śródmieścia, dworca głównego, dzięki środkom komunikacji. Posiadaczy samochodów ucieszy fakt bardzo szybkiego dojazdu do Obwodnicy Trójmiasta (5 min).

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa