3 pokoje z windą/miejsce w hali/piękny widok

lokalizacja: Gdańsk

539 000 PLN

9 677 PLN / m2

Opis nieruchomości

ATUTY:
- nowe budownictwo z windą
- świetny rozkład mieszkania
- wyjątkowy widok z balkonu
- słoneczna zachodnia ekspozycja
- Park Południe minutę od bloku
- dwa zbiorniki retencyjne w bezpośrednim sąsiedztwie
- wiele ścieżek spacerowych, rowerowych
- miejsce w hali garażowej
- 2min do Obwodnicy Trójmiejskiej
- 3min do przystanku autobusowego
- mieszkanie w bardzo dobrym stanie
- klimatyzacja w mieszkaniu

MIESZKANIE: Mieszkanie zachwyca niesamowitym widokiem na ogromny zbiornik retencyjny. Nieruchomość mieści się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku. Budynek został oddany do użytku w 2013 roku. Stan budynku, jak i mieszkania jest bardzo dobry. Klatka schodowa jest zadbana i szeroka. Osiedle jest zamknięte szlabanami, a budynek zabezpieczony jest domofonem. W mieszkaniu jest czynsz wynoszący około 550zł latem oraz 650zł zimą. Mieszkanie jest wyposażone w klimatyzację

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,70m2 składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym 23,9m2
- pokoju 9,8 m2;
- pokoju 11,9 m2;
- łazienki 4,9 m2
- przedpokoju 5,1m2
- balkonu z pięknym widokiem

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska (ok. 2m2) dodatkowo płatne 45 000 zł - zakup obligatoryjny.

OKOLICA: Bardzo zielona, spokojna. Tuż przy wyjściu z budynku znajdują się parki, ścieżki rowerowe oraz spacerowe. 2 min pieszo od nieruchomości mieści się duży zbiornik retencyjny. Powierzchnia zbiornika to aż 75.000 metrów kwadratowych, trasa spacerowa wokół zbiornika to ponad 1,3 km.
Nieopodal znajduje się kolejny zbiornik - Zbiornik Świętokrzyska I. Jego powierzchnia wynosi 68.000 metrów kwadratowych a obwód 1 km. Ze zbiornikiem Świętokrzyska II łączy go ścieżka przebiegającą przez las wzdłuż potoku. Cała okolica zbiorników jest bogata w place zabaw, siłownie na powietrzu czy boiska sportowe. Wokół zbiornika znajdują się miejsca do spacerowania, leżaki do wypoczynku. Niedaleko znajdują się sklepy spożywcze, paczkomat, przedszkole, szkoła językowa, pizzerie, apteki. Okolica jest idealna do wspólnego spędzania czasu z rodziną lub do samotnego wypoczynku i zrelaksowania się. Nieruchomość jest na tyle daleko od głównych dróg, że cisza jest natychmiast zauważalna, a jednocześnie nie na tyle daleko, żeby był problem z dojazdem.


KOMUNIKACJA: nieruchomość znajduje się w miejscu z którego w szybki i łatwy sposób dostaniemy się do Śródmieścia, Dworca Głównego, dzięki środkom komunikacji miejskiej. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 100 metrów. Posiadaczy samochodów ucieszy fakt bardzo szybkiego dojazdu do Obwodnicy Trójmiasta (5min).

Zapraszam na prezentację! :)

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa