2 Pokoje, Wysoki Standard, Zielona Okolica!

lokalizacja: Gdańsk, Eugeniusza Węgrzyna

460 000 PLN

12 603 PLN / m2

Opis nieruchomości

SZUKASZ GUSTOWNEGO, 2-POKOJOWEGO MIESZKANIA, W ŚWIETNEJ OKOLICY? BARDZO DOBRZE TRAFIŁEŚ!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- Mieszkanie w nowoczesnym stylu,
- Wysoki standard,
- Blisko przystanku i obwodnicy,
- Cicha, zielona okolica,
- Przestronny balkon,
- Duże poczucie prywatności,
- Rozbudowana sieć sklepów odzieżowych/budowlanych,

MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, IDEALNE POD INWESTYCJĘ lub dla RODZINY, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień ul. Węgrzyna) o powierzchni użytkowej 36,5 m2. Mieszkanie jest czyste, zadbane i nie wymaga jakiegokolwiek wkładu finansowego. Mieszkanie posiada ogrzewanie miejskie. Ciepła woda z wodociągu miejskiego. Okna są plastikowe, a kuchnia w pełni wyposażona.

W skład mieszkania wchodzą:
- Słoneczny salon z aneksem kuchennym,
- Sypialnia,
- Przedpokój,
- Łazienka,
- Przestronny balkon,

Całe wyposażenie mieszkania mieści się w cenie.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe - płatne dodatkowo 20 000 PLN.

BUDYNEK: Budynek oddano do użytku w 2019 roku. Ogólny stan całej nieruchomości należy uznać za idealny. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone jest domofonem. Klatka jest czysta, szeroka i zadbana. Wszelkie renowacje i odświeżeni a są na bieżąco wykonywane przez dewelopera. Budynek, klatka oraz osiedle są utrzymane w czystości, zieleń jest dobrze pielęgnowana.

OKOLICA: Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Jasień. Towarzysząca zabudowa to niskie bloki. Okolica jest bardzo zielona, cicha, zarazem dobrze skomunikowana. Nieruchomość mieści się 1 km od Obwodnicy Trójmiasta. W niedalekiej okolicy znajduje się Designer Outlet Gdańsk mieszczący 100 markowych sklepów, Morski Park Handlowy(Carrefour, Media Expert, Jysk, Agata Meble, Obi i wiele innych sklepów) szkoły, stacje paliw, przedszkole, przystanek autobusowy. Dodatkowym atutem bliska dostępność do obwodnicy trójmiejskiej, dzięki czemu przemieszczanie się jest bardzo sprawne. Otoczenie składa się z terenów zielonych, z dwoma zbiornikami retencyjnymi oraz szlakami spacerowym/rowerowymi, siłowniami na wolnym powietrzu oraz placami zabaw.

KOMUNIKACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscu, z którego w szybki i łatwy sposób dostaniemy się do Śródmieścia, Dworca Głównego, dzięki środkom komunikacji. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 100 metrów. Posiadaczy samochodów ucieszy fakt bardzo szybkiego dojazdu do Obwodnicy Trójmiasta (5 min).

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa