Duży dom z ogrodem w Redłowie

lokalizacja: Gdynia, Janusza Korczaka

1 749 000 PLN

4 508 PLN / m2

Opis nieruchomości

Duży dom z inwestycją w Gdyni Redłowie!


NIERUCHOMOŚĆ: Dom wolnostojący z lat 90-tych o powierzchni 388,60 m2. Do nieruchomości przynależy działka o powierzchni 526m2. Budynek posiada przyziemie z garażem, parter oraz piętro. Dach płaski, ściany 2x pustak, ogrzewanie jest gazowe, prąd - siła, woda, kanalizacja miejska, internet światłowodowy Maxnet, Multimedia.
Teren posesji został ogrodzony, ogród jest zadbany z dużym tarasem z kostki brukowej. Do domu są 3 osobne wejścia.


Nieruchomość składa się z:

PRZYZIEMIE (około 100m2 + 20m2 garaż):
- wydzielona część usługowa z osobnym wejściem 65m2, w tym jedno duże pomieszczenie (40,9m2) z podwyższonym stropem (3,5m)

PARTER (około 132,5 m2):
- kuchnia
- łazienka
- duży salon
- 3 pokoje
- bezpośrednie wyjście na ogród

PIĘTRO (około 89m2 + 40m2 taras):
- kuchnia
- duża łazienka
- salon z balkonem
- sypialnia
- duży 40m2 taras od strony ogrodu


LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w jednej z najurokliwszych dzielnic Gdyni - Redłowo, okolica jest bardzo cicha i spokojna. Największą zaletą lokalizacji są walory przyrodnicze, dzielnica ma nie tylko dostęp do morza, ale też może się pochwalić licznymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi. Las Kępa Redłowska posiada wiele ścieżek dla spacerowiczów, a także szlaków rowerowych, wzdłuż zacisznej plaży przebiega trasa spacerowa prowadząca do klifu w Orłowie, z którego roztaczają się niesamowite widoki. Na uwagę zasługuję również rozbudowana infrastruktura handlowo - usługowa oraz rozwinięta sieć drogowa. Stacja kolejowa ułatwia szybki dojazd do centrum Gdyni, a także Gdańska i Sopotu. Natomiast sieć autobusowo-trolejbusowa zapewnia transport w różne rejony Trójmiasta. Jest to idealne miejsce które, świetnie łączy zalety metropolii z walorami przyrodniczymi. Znajduje się tutaj wiele nowoczesnych miejsc chętnie odwiedzanych przez mieszkańców, jednak nie brakuje tu ciszy i spokoju - to sprawia, że na Redłowie łatwo uciec od zgiełku miasta.


Zapraszam na prezentację!

Plany Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

TREVO Nieruchomości

TREVO Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa